Něco málo o Evě

Eva v našem Centru radí klientům jak efektivně skloubit cvičení s vyváženým jídelníčkem. Protože cvičení a zdravá strava jdou ruku v ruce při jakékoliv snaze zhubnout, ozdravit tělo a cítit se lépe.

Klienti oceňují zejména její přátelský přístup, empatii a schopnost vysvětlit „jídlovědu“ jednoduše a prakticky. Ve svých doporučeních vychází z individuality každého klienta. Každý člověk je zkrátka jiný, a co vyhovuje jednomu, nemusí vyhovovat druhému.

Pokud se rozhodnete s Evou spolupracovat, nemusíte se obávat počítání kalorií, vážení jídla či striktních omezení. Eva se s klienty snaží dosáhnout postupných trvalých změn a pomoci jim najít jejich vlastní stravovací styl, který jim bude dlouhodobě vyhovovat.

Eva je kvalifikovaná nutriční terapeutka a vedle klasického poradenství při úpravě váhy, sportovní výživy či výživy v těhotenství, může nabídnout pomoc i při existujících zdravotních potížích (např. únava, stres, poruchy trávení, hormonální obtíže, imunitní a kožní problémy atd.)

Mimo individuálních konzultací, Eva v Centru vede populární skupinové kurzy hubnutí a zdravé stravy.

Celoživotní láska k jídlu ji přivedla nejen ke studiu nutriční terapie, ale i k pořízení velké zahrady a pěstování všemožných dobrot, kterými nás pravidelně zásobuje.