Náš cíl

Z každé strany slýcháme, co nesmíme jíst.

Každou chvíli se objeví nová zázračná dieta, nová super potravina. A tak zkoušíme, experimentujeme, ale trvalá změna, po které opravdu toužíme, se nedostavuje. Naopak... Hubnutí střídá přibírání, a tak stále dokola. To vše v doprovodu se zklamáním, pocitem vlastního selhání a deprese.

A to je situace, kdy Vám individuální poradenství v oblasti výživy, může pomoci.

Naším cílem je pomoci Vám cítit se zdravě a spokojeně a to prostřednictvím doporučení o stravě a životním stylu. Naší hlavní filosofií je vzdělávání a podpora. Při sezeních Vám naše diplomovaná výživová poradkyně Eva pomůže zorientovat se ve "výživové džungli". Naučíte se, jak si vybírat v široké škále potravin a sami si sestavit zdravé a vyvážené jídlo s ohledem na váš cíl, a to ať již jste na pracovním obědě, rodinné oslavě či pokud máte jen 10 minut, než poběžíte pro dítě do školky.

 

Jako kvalifikovaná nutriční terapeutka Vám Eva nabídne, mimo klasického poradenství při úpravě váhy, sportovní výživy, výživy v těhotenství a při kojení, i pomoc při existujících zdravotních potížích (např. únava, stres, poruchy trávení, hormonální obtíže, imunitní a kožní problémy, alergie a potravinové intolerance, zvýšený krevní cukr atd.)

 

Nevěříme v držení diet a odříkání, seznamy doporučených a zakázaných potravin, či vážení porcí jídla ani nenabízíme zázračné koktejly a pilulky na hubnutí. Tohle necháváme jiným.

Věříme v sílu vlastního rozhodnutí, kvalitní informace, snahu opravdu něco ve svém životě změnit a podporu lidí kolem.