Průběh cvičení

Jak cvičení probíhá?

Trénink ve Vacu Activ probíhá formou svižnější chůze na běžeckém pásu.

  1. Před cvičením se ideálně zahřejeme. Jako skvělého pomocníka nabízíme přístroj Activ Roll, který skvěle připraví problematické partie na cvičení (15 minut, promasíruje, prohřeje). Po rozehřátí tak maximálně využíváte čas procedury a pálíte tuky od první minuty. V případě studeného startu se tak děje až od 10. minuty.
  2. Dostanete elastickou sukýnku, vstoupíte do kapsle stroje a sukýnkou vás ve stroji uzavřeme. Problémové partie se tak nachází v podtlakové kabině.
  3. Absolvujete 30-minutovou chůzi, kdy je řízeným podtlakem nasávaná krev do kapilár v podkoží a odvádí tuk z tukových buněk ke svalům, které tuk spálí. Po celou dobu monitorujeme tepovou frekvenci, aby docházelo k účinnému spalování (hubnutí).
  4. Po cvičení sundáme sukýnku a už vás čeká jen sprcha a dobrý pocit z pohybu.

Jak často?

Doporučujeme minimálně 20 procedur 3×týdně pro maximální nastartování látkové přeměny. Výsledky jsou vidět již po pár procedurách (dochází k vyhlazování kůže i centimetrovým úbytkům).

Cvičení trvá pouze 30 minut, což je ale s chůzí v podtlaku dostatečná doba. V běžné atmosféře dochází ke spalování tuku po 30-ti minutách, v podtlaku se doba zkracuje o více než polovinu.

Ceník služebRezervace online