INTUITIVNÍ TANEC

Ženy sobě, aneb intuitivní tanec srdcem.

Každá žena umí být svůdná, smyslná, ohnivá i něžná. Mnoho žen má ale určité obavy tyto své vlastnosti projevit. Brání nám v tom naše mysl, předsudky, ukryté bolesti a nedůvěra v nás samé. Tento tanec tě láká vystoupit ze své komfortní zóny, láká tě prožít sama sebe.

Žijeme ve velice uspěchané době. Media a sociální sítě ovlivňují naše emoce a nálady. Probouzí v nás pocit se neustále porovnávat a sledovat ostatní. Snažit se přizpůsobit a zapadnout. Díky těmto vlivům nám může protýkat náš plný potenciál mezi prsty. Záměr tohoto tance je odnaučit se posuzovat sebe i ostatní. Užít si plně jen sebe a čas, který si tím věnuješ. Tanec srdcem je bez pravidel, technik a kopírování někoho druheho. Tanec srdcem ti přinese radost, soulad, sílu, odvahu, lásku k sobě samé, uvolnění od stresu a klidnou mysl. Společně vytvoříme bezpečný prostor, kde si budete moc dovolit cokoliv. 

Co sebou : Nechám to na tobě, žádná pravidla, přijď v tom, v čem se cítíš svá. Určitě si zabal pití. Jestli chceš tancovat bosky, nebo v teniskách, je pouze tvá volba. 

Moc se na Vás těším.


Lekce vede: Adél
Ceník služebRozvrh lekcí studia