Anna Wehrenberg


Od října bohužel Aničky hodiny - z důvodu rozvrhu VŠ - končí.


Jmenuji se Anička a sportu se věnuji od mala. Ať už to byl tenis, horolezení, jachting, crossfit, kruhové tréninky a další posilování, vždy jsem měla k pohybu blízko. Posledních 5 let jsem začala postupně poznávat krásy jógy a v této oblasti se vzdělávat. Momentálně mám certifikaci na hatha jógu a brzy budu moct vést i lekce jin jógy.

Přidaná hodnota jógy je pro mne především ve spojení fyzického cvičení, dýchacích technik a meditace. Díky tomu si během jógy zacvičím a zároveň si mentálně odpočinu.

Naučit se vzít si na podložku jen sebe sama. Pustit všechny myšlenky, starosti a povinnosti. Dovolit si věnovat čas sama sobě. To je umění jógy, které se učím žít i v každodenním životě, nejen dobu strávenou na podložce. S lehkostí přijímat situace tak, jak k nám přicházejí a stejně je i pouštět, když si z nich vezmeme to, co potřebujeme. Na podložce se můžeme naučit spoustu nových věcí a nemusí to být jen fyzické pozice. Pokud vytrváme, můžeme se dostat mnohem hlouběji.

Začít ale musíme všichni od začátku – fyzickou praxí. Proto Vás všechny ze srdce zvu, přijďte se mnou strávit chvilku na podložce a objevit tajemství jógy :)Ve studiu vedu: HATHA JÓGA

Objednávky lekcí na tel: 724 100 029, nebo online rezervační systémCeník služebRozvrh lekcí studia