SPA pedikúra

SPA PEDIKÚRA

SPA pedikúra je navíc doplněná o služby a produkty, po kterých budou nohy maximálně zrelaxované. A nejen ony!

Doplňující služby:

peeling nohou
masky a zábaly na nohy
relaxační masáž za použití zjemňujícího a výživného krému, který napomáhá prokrvení chodidel


Používáme profesionální kosmetiku s mikročásticemi stříbra pro intenzivní hydrataci a regeneraci pokožky.

1. PEELING - slouží k obroušení a odstranění odumřelé pokožky, výraznému prokrvení a zjemnění a následné obnově buněk. Přírodní částečky z pecek meruněk, ořechů, mořské soli a mandlí obsažené v krémové emulzi, olejích či gelech účinně olupují zrohovatělou pokožku. Peeling obsahuje také často mikročástice stříbra a extrakt z jírovce, které působí zklidňujícím účinkem. Díky obsahu bambuckého másla a lanolinu je dosažen hydratační a regenerační účinek. Příjemná a jemná vůně poskytuje mimořádné pohodlí při aplikaci přípravku.

2. MASÁŽ - dělí se do několika kroků v příjemných pohybech. Během masáže se noha prokrvuje směrem k srdci a od srdce, tudíž dochází ke zlepšení toku krve v cévách.

3. MASKAobsahuje 10% UREY, která zvlhčuje a změkčuje pokožku, dále bavlněný olej, vitamín E, bambucké máslo, lanolin poskytující intenzivní hydrataci a regeneraci pokožky. Přítomnost mikročástic stříbra a panthenolu vykazují zklidňující vlastnosti. Příjemná vůně poskytuje mimořádné pohodlí při aplikaci přípravku.
Ceník služebRezervace online