O Karin...

Na masáže chodím jako tolik jiných lidí odjakživa. V hlavě mám stále uloženo a možná Vy také, že lepší nějaká nic moc masáž než žádná. Ale je to s masážemi opravdu stejně, jako s pizzou? Často jsem odcházela se zklamaným pocitem, když proběhlá masáž byla pouze o masáži, kdy si člověk přijde jen jako maso na páse a kde se o stav klienta v lepším případě pouze nezajímají, v horším se s Vámi dokonce ani nedomluví a nerozumí ani řeči těla. Zní Vám to povědomě ?  Rozhodla jsem se proto nakonec zkusit být tím, kdo tu pro Vás bude tou výjimkou.
Dle novějších studií již bylo mnohokrát prokázáno spojení mezi psychikou a našimi svaly. Proto se jako dobrý masér chci starat o oboje. Nevěřím, že masáž musí bolet a musí se vytrpět. Věřím, že svaly a naše buňky jsou chytré a poznají, když se jim někdo opravdu snaží pomoct a o to více budou spolupracovat, místo toho, aby se stáhly ještě více. Také věřím, že vedle psychického nastavení je komunikace, ať už verbální či neverbální, naprostým základem pro poskytování a přijímání masáže. 

Při mé masáži nemáte ´povinnost mlčet´, naopak. Samozřejmě stejně tak ale ani mluvit. Máte povinnost akorát vnímat sebe tak, jak jen dokážete. Kolikrát jste přemýšleli, jestli se osmělit a říci masérovi zpětnou vazbu? Mě můžete. A když by to mělo bolet, tak musíte!  Jde mi opravdu o Váš zážitek a pohodu. To, že mi poskytujete důvěru, abych masírovala to nejdražší, co v tomto životě máme - naše těla, je pro mě čest, ale i velká zodpovědnost a vždy se podle toho budu snažit masírovat.   

Tak relaxu a pohodě zdar a příště třeba na masáži !Ceník služebRezervace online