Manuální lifting obličeje

Manuální lifting je neinvazivní regenerační technika masáže obličeje, která působí na vrásky vzniklé únavou, které redukuje a vyhlazuje tím, že aktivuje výživu a zvyšuje tonus kůže. Tato příjemná masáž má velice hloubkové a detoxikační účinky. Manuální lifting také redukuje podkožní tuk, povzbuzuje krevní oběh, čímž se celkově zlepší barva kůže a nastartuje se detoxikace. Efekt vyhlazení pokožky je viditelný již po první proceduře.


Účinky manuálního liftingu:

·         Uvolnění napětí v obličeji, působí tišivě na nervová zakončení v pokožce

·         Urychluje tkáňový metabolismus, což má za následek úbytek podkožního tuku

·         Díky prokrvení při masáži se zlepšuje barva kůže a její dýchání a tím dochází k rychlejšímu odplavování toxinů.

·         Díky odstranění zrohovatělých zbytků buněk při masáži získává pokožka svěží vzhled

·         Zmírnění únavy a příznivé ovlivnění nervové soustavy

·         Uvolnění napětí obličeje

·         Pravidelná masáž může upravit menší oběhové poruchy, zmírnit městnání krve a tkáňového moku i otoky v tkáni a prostřednictvím nervových vláken může působit i na jiné orgány.


Kontraindikace – kdy nelze manuální lifting provést:

·         Hnisavá onemocnění, jiné zánětlivé projevy na pokožce (opary, zanícené akné)

·         Záněty zubů, očí, uší

·         Bolestivé záněty obličejových nervů

·         Porucha štítné žlázy


Průběh ošetření:

Pro zvýšení detoxikačního účinku masáže vám nejprve uvolním lymfatické uzliny krku. Poté přichází na řadu akupresurní ošetření obličeje a krouživá masáž pro dokonalé uvolnění obličeje - nejprve na sucho a následně s použitím olejíčku. Poté přichází na řadu samotný lifting obličeje, kdy se speciálními vypínacími tahy ošetří nejprve pravá, poté levá polovina obličeje a krku. Ošetření zakončím jemnou uvolňující masáží krku, abyste odcházeli z procedury dokonale odpočatí.

Účinek masáže je trvalý, provádí-li se pravidelně. Doporučuje se 5-10 ošetření v intervalu nejlépe 1x týdně, poté se doporučuje chodit pravidelně 1x za měsíc.

Kurz jsem absolvovala u zakladatele této metody - Roberta Al Arefa, který při jejím sestavování vycházel z dlouholetého studia dané problematiky a znalostí anatomie a fyziologie z 1. lékařské fakulty Karlovy Univerzity. Manuální lifting uznávají plastičtí chirurgové jako velmi účinnou a efektivní metodu regenerace a prevence obličejových vrásek.


Jak se na proceduru nejlépe připravit?

Na masáž je vhodné přijít již bez make-upu, případně si s sebou vzít odličovací přípravky a odlíčit se těsně před procedurou. Není nezbytné odličovat i oči, jelikož masáž se provádí jen kolem očního okolí. Celý den je dobré dbát na pitný režim (pít hlavně dostatek čisté vody).

Ceník služebRezervace online