Průběh ošetření (přístrojová lymfatická masáž)

Jak procedura probíhá?

Nejprve namažeme (dle přání nemusí být) problematické partie speciálním thermo skořicovým zábalem, který podporuje prokrvení a odbourávání tukových ložisek. Skořicová silice pokožku prokrvuje, prohřívá a celkově osvěžuje. Poté partie zabalíme do fólie a uléháte na pohodlné lůžko.

Ležíte ve speciálních lymfodrenážních kalhotách. V této době vám bude prováděna ruční jemná masáž krku, dekoltu a podpaží. Dále pokračuje masáž kalhotami, které se nafukují v přirozeném směru toku lymfy.

Poté už se jen rozmyslíte, zda chcete 30/50minut relaxovat při šumu moře, vlastní hudby nebo své oblíbené knihy, či časopisu.

Ke každé proceduře dostanete speciálně fermentovaný čaj s bylinami pro harmonii těla a duše, který pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.

Co s sebou?

Nutné je mít elastické kalhoty/ leginy a čisté bavlněné ponožky (ideálně bez gumiček). Dále pak oblíbenou knihu, časopis, nebo čas využít nejlépe, jak to jen jde RELAXACÍ a ODPOČINKEM.

Jak často?

Přístrojová lymfodrenáž se používá z důvodů léčebných, ale také preventivních. Pro dosažení co nejvyššího efektu je vhodné provádět lymfodrenáž opakovaně. Ideální je 20 procedur (startovací kúra)  prvních 10 procedur 2-3× týdně, dalších 10 procedur 1-2× týdně. Efekt je trvalý, pokud dodržujete kvalitní životosprávu a máte dostatek pohybu. Udržovací kúra 3× měsíčně.

Vychytávka!

Máme velmi pestrou nabídku výhodných cenových balíčku, ze kterých si určite vyberete.

Vždy se začíná procedurou ruční lymfodrenáže, při které dochází k analýze stavu klientovy lymfatické soustavy a ručně tok lymfy podpoříme. Další návštěvy už mohou probíhat formou strojových lymfatických masáži, na jejichž počátku vždy ručně zaktivujeme bazální uzliny v oblasti krku. 

Kosmetické výsledky lze ještě umocnit anticelulitidním zábalem nohou, který podpoří odbourávání podkožního tuku a pokožku krásně vyhladí.


Ceník služebRezervace online