Průběh ošetření

Jak procedura probíhá?

Nejprve namažeme (dle přání nemusí být) problematické partie speciálním thermo skořicovým krémem, který podporuje prokrvení a odbourávání tukových ložisek. Skořicová silice pokožku prokrvuje, prohřívá a celkově osvěžuje. Poté partie zabalíme do fólie a uléháte na pohodlné lůžko.

Ležíte ve speciálních lymfodrenážních kalhotách. V této době vám bude prováděna ruční jemná masáž krku, dekoltu a podpaží. Dále pokračuje masáž kalhotami, které se nafukují v přirozeném směru toku lymfy.

Poté už se jen rozmyslíte, zda chcete 50minut relaxovat při šumu moře, vlastní hudby nebo své oblíbené knihy, či časopisu.

Ke každé proceduře dostanete speciálně fermentovaný čaj s bylinami pro harmonii těla a duše Purify and Slim (Očista a Štíhlost), který pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost.

Co s sebou?

Nutné je mít elastické kalhoty/ leginy a čisté bavlněné ponožky (ideálně bez gumiček). Dále pak oblíbenou knihu, časopis, nebo čas využít nejlépe, jak to jen jde RELAXACÍ a ODPOČINKEM.

Jak často?

Přístrojová lymfodrenáž se používá z důvodů léčebných, ale také preventivních. Pro dosažení co nejvyššího efektu je vhodné provádět lymfodrenáž opakovaně. Ideální je 20 procedur (startovací kúra)  prvních 10 procedur 2-3× týdně, dalších 10 procedur 1-2× týdně. Efekt je trvalý, pokud dodržujete kvalitní životosprávu a máte dostatek pohybu. Udržovací kúra 3× měsíčně.