Tereza Dvořáková

Jmenuji se Tereza Dvořáková.
Dělala jsem  8 let závodně moderní gymnastiku (byla jsem 12. na MČR) - tzn. většinou jsem měla 5x týdně trénink, minimálně 4x týdně - 1 z těchto tříhodinových tréninků byl vždy balet s primaballerinou (1x týdně). V rámci své gymnastické kariéry jsem jezdila i na různá gymnastická soustředění, kde mě trénovaly ukrajinské trenérky, měla jsem tam spoustu lekcí akrobacie a balet tam byl opět pod vedením další primaballeriny. Gymnastika mě pak přestala na mnoho let bavit.

Takže poté jsem začala dělat aerobic, protože jsem se trošku nudila. :) Ten jsem pak dělala téměř hned závodně 3 roky (byla jsem 2. na MČR ve společných choreografiích "Loutky"). Pak jsem nějakou dobu netrénovala.

Po několika letech jsem se začala živit jako "hadí žena", tedy jako akrobatka, protože mi tanec i trénink moc chyběl. Několik let jsem dělala krkolomná vystoupení na stolečku.

Mezi mé další disciplíny patří: ohnivé vějíře, žonglování, hulla-hoop.

Mám za sebou stovky vystoupení (svatby, narozeninové oslavy, hudební festivaly).  V roce 2019 jsem zařadila do svého repertoiru i aerial-hoop - tedy akrobacii na kruhu. V roce 2019 jsem získala stříbrnou medaili na ME v této dsiciplíně. Opět mě trénovala ukrajinská trenérka. V témže roce jsem si udělala kurz na Instruktorku jógy.

Akrobacie, tanec, sport, gymnastika a jóga - to je můj život. :)
V současnostii učím power-yogu, jógu pro děti, gymnastiku pro děti a balet. A trénuji opět 3-4 hodiny denně.

 
   Objednávky lekcí na tel: 725 711 747, nebo online rezervační systém
Ceník služebRozvrh lekcí studia