Olga Nováková

Vyrůstala jsem v době, kdy děti po vyučování běhaly venku, lezly po stromech, skákaly gumu, hrály míčovou nebo švihadlovou školku nebo fotbal ve smíšeném družstvu různě starých holek a kluků. I tak jsem ale musela vyzkoušet všechna dostupná cvičení - jazzgymnastiku, skoky na trampolíně (to mi vůbec nešlo) apod. Od páté třídy jsem se začala věnovat atletice na sportovní škole. Učaroval mi běh na středních tratích (800 m a 1500 m). I po ukončení závodní činnosti jsem dál rekreačně běhala a dodnes běhám. Před několika lety jsem si dokonce troufla na půlmaraton.
Ke zdravotnímu cvičení a józe jsem se dostala vlastně náhodou. Dcera má skoliózu a jóga jí byla doporučena jako vhodné cvičení. Nikde v dosahu nebylo cvičení jógy pro děti, tak jsme spolu začaly chodit na dospěláckou jógu. Dcera nakonec dala přednost jinému druhu cvičení, ale pro mě se jóga stala ideálním cvičením proti bolesti zad a časem i velkým koníčkem.
Učím na prvním stupni základní školy. Letos mám prvňáčky, kteří, k mé velké radosti, ze všeho nejvíc milují tělocvik. 
Zbyde-li mi ještě nějaký volný čas, věnuji se rukodělným činnostem, hlavně šití, našemu pejskovi, s manželem jako věční začátečníci navštěvujeme taneční kurz a rádi chodíme do přírody, na in-line brusle a trávíme čas na chatě.

Ve studiu vedu: Hravá jóga pro děti, Zdravotní cvičení, Power jóga

Objednávky lekcí na tel: 776 046 438Ceník služebRozvrh lekcí studia