HRAVÁ ANGLIČTINA

V kroužku hravé angličtiny se děti seznamují se základními anglickými slovíčky a později frázemi. Cílem kroužku je poskytnout dětem první pozitivní zkušenost s angličtinou. Poznávají angličtinu skrze hry, soutěže, říkanky, písničky a pohybové aktivity. Společně si v kroužku hrajeme, bavíme se a děti se tím zároveň učí. Pracujeme s obrázky, omalovánkami, kartičkami či různými drobnými předměty pro zpestření výuky. Každé z dětí se snažíme maximálně zapojit, aby si z hodiny odneslo kromě nově poznaných slovíček také mnoho zábavných vzpomínek.

Kroužek je velmi vhodný například pro předškoláky, kterým poskytne dobrý základ, jež mohou následně využít ve škole pro snazší a plynulejší vstup do aktivní výuky angličtiny. Nabalování dalších anglických frází pro ně bude mnohem snazší – otevírá se jim tedy do budoucna cesta k jednoduššímu učení se jazykům.


Kroužek se financuje vždy na 10 hodin dopředu - tj. 1.000,-Kč za 10 týdnů. Zaplatíte lektorce a ta Vašeho předškoláčka zadá do systému na všech 10 lekcí.

Minimální počet dětí 6.

VĚK: předškoláčci

UKÁZKOVÁ HODINA 21.10.2021


Hodiny vede: Anička


Ceník služebRozvrh lekcí studia