PEVONIA


Pevonia – příběh zdraví a krásy

Legenda vypráví příběh lékaře bohů Paeona, který byl žákem Aeskulapovým, který dostal na Olympu od bohyně Héry vzácnou bylinu s léčebnou mocí. Pomocí této rostliny uzdravil Pluta, raněného v trojské válce Herkulem. Aeskulap žárlil na lékařské úspěchy Paeona a dal jej zavraždit. Vděčný Pluto však proměnil mrtvého Paeona v bylinu, jíž byl vyléčen, a ta nese navždy Paeonovo jméno – Paeonia – latinský název pivoňky. S touto legendou je spojen název Pevonia.

Pevonia inspirovaná touto legendou pokračuje v Paionově díle, v hledání těch nejúčinnějších výtažků z rostlin, které nám země nabízí.

Pevonia je mezinárodní společnost s dlouholetou rodinnou tradicí. Je synonynem pro vysoce kvalitní produkty a profesionální péči o pleť a tělo. Společnost založili manželé Philippe a Sylvie Hennessy v říjnu 1991. Nyní se může pochlubit více než 50% podílem na trhu v péči o pleť v USA a více než 120 distributorů po celém světě, zajišťuje, že Pevonia má vždy blízko ke svým zákazníkům.

Ať už se jedná o jakoukoliv péči o pleť ... Pevonia má odpověď


Co je důležité při výběru správné péče o pleť? Stačí pouze vědět, jaký typ pleti máte a co vaše pleť v daný okamžik potřebuje. To vše vám ráda poradím. 

Součástí všech kosmetických ošetření je úprava, barvení obočí a depilace horního rtu zdarma.
  

Ceník služebRezervace online