Inspirace, rady a tipy

Naše kadeřnické služby Vám zaručí tu nejlepší péči nejen díky značkové vlasové kosmetice, ale především díky profesionální kadeřnici, která ve svém oboru působí již mnoho let.

O značce

Produkty německé značky DUSY Professional se vyznačují vynikající a profesionální kvalitou. Nabízí komplexní péči o zdraví, krásu a dokonalý styling vašich vlasů. DUSY Professional nabízí prvotřídní kvalitu za rozumnou cenu.

 

Jak často?

STŘIH - vždy je důležité vlasy stříhat (ať jsou krátké, nebo dlouhé).

 

U krátkých vlasů je důležité účes udržovat. Doporučená návštěva kadeřníka je 1x měsíčně, aby účes nebyl přerostlý a držel perfektní a upravený vzhled.

 

U dlouhých vlasů je potřeba navštívit kadeřnici alespoň 1x za 2-3 měsíce a zastříhnout konečky. Pokud konečkům nevěnujeme pozornost a vlasy "necháváme volně růst", rozdvojují se, ztenčují, až se nakonec ulomí a vám se může o krásných dlouhých vlasech nechat jen zdát.

 

BARVA - I když používáme vysoce kvalitní vlasové přípravky, je lepší barvit vlasy méně než více, ale pokud jsou odrosty znatelné (a každému rostou vlasy jinak rychle) je potřeba vlasy barvit častěji. Obecně doporučujeme 1x za 3-5 týdnů.

 

MELÍR, ODBARVOVÁNÍ - být blond je stále velice atraktivní. Pro vlasy je ale odbarvení stále největším zásahem. Proto doporučujeme nechat odbarvování a melírování pouze na profesionály, protože neodborný zásah může být pro vlasy fatální. Kvalitní profesionální melíry jsou šetrné. Váš vlas odbarví a zároveň vyživí. Obecně doporučujeme 1x za 5-6 týdnů.

 

Prioritou našeho studia je individuální přístup. Rádi poradíme, ukážeme a doporučíme, co je pro vaše vlasy nejvhodnější.

 

Pracujeme s profesionální vlasovou kosmetikou, kterou si v našem kadeřnictví můžete také zakoupit.

Ceník služebRezervace online