HUBNEME DO PLAVEK 2018 - proběhlo

Od března do června 2018 proběhl v našem studiu program "HUBNEME DO PLAVEK", ve kterém se skupinka 8 statečných žen učila, jak správně kombinovat jídlo, cvičit a přistupovat k sobě samotné.

Ženy na úplném začátku svého několikaměsíčního programu podstoupily převážení na diagnostické váze, kde naše Evička (výživová poradkyně) zjistila, kolik má kdo v těle tuků, svalů aj. a průběžně sledovala, jak se zdravotní stav každého v průběhu měsíců mění. Vše pečlivě zaznamenávala a zapisovala.

A protože hubnutí bez správné motivace, jídla a pohybu nejde, scházely se pravidelně a absolvovaly přednášky na téma správná výživa a vaření. K tomu všechny pravidelně cvičily a co je nejdůležitější - vzájemně se podporovaly :).

Nakonec čekala statečné ženy odměna v podobě shozených kil, zlepšení zdravotního stavu, kondice a radosti z nadcházejícího léta.

A na závěr pár slov naší nejmladší účastnice Elišky...mluví za vše :)
Eliško, jsi skvělá!!!

Jmenuji se Eliška a chci se s vámi podělit o můj příběh. Ke cvičení v Centru zdraví a krásy Ruzyně jsem se dostala v lednu 2018. Tehdy jsem ve svých 16-ti letech vážila 95 kilo. Věřte mi, že moc pěkný pohled to nebyl. Zapojila jsem se tedy do plavkové výzvy, která obsahovala jak pravidelné cvičení, tak i správnou stravu, určenou výživovou poradkyní. Dodržovala jsem všechny pokyny a ještě s dobrovolným, domácím cvičením jsem za půl roku shodila 20 kilo. O prázdninách jsem na sobě zamakala ještě víc a teď vážím 70kg. Neuvěříte, jak moc mi stouplo sebevědomí. Teď si spokojená užívám svého vzhledu, který jsem právě díky Centru Ruzyně získala. I když se to nezdá, tak je to velmi jednoduché. Dejte na má slova a dbejte na pravidelnost. Cvičte dvakrát až třikrát týdně, správně se stravujte a možná za chvíli budete nosit přiléhavá trička jako já. Čeká vás milý a přátelský personál a uvidíte, že se tam budete rádi vracet. Eliška


Ceník služebRezervace online