Největším tajemstvím života je hledání krásy
Zavolejte nám: +420 773 212 298 (manikérka Petra)
Jak se k nám dostanete? Jak se k nám dostanete?
Centrum zdraví a krásy Ruzyně... Cesta ke zdraví a kráse :)
 

 

Manikúra

Naše ruce nás reprezentují. Při práci je na ně poutána pozornost a svěží ruka s upravenými nehty mluví za mnohé.

Současně jsou ruce velmi namáhané a vždy odkryté, proto na ně působí mnoho faktorů. To se odráží na vzhledu a stáří pokožky (slunce, změna teplot, práce, domácí práce, nikotin, životní styl, aj.).

Dopřejte vašim rukám příjemnou a zkrášlující péči v podobě klasické manikúry, Gel lak manikúry, nebo Nehtové modeláže.

 

MANIKÚRA KLASICKÁ

dezinfekce – úprava tvaru a délky nehtů – odstranění nehtových kůžiček – výživný a pěstící podlak – ošetření pokožky rukou krémem

 

MANIKÚRA SPA A WELLNESS

dezinfekce – úprava tvaru a délky nehtů – odstranění nehtových kůžiček – leštění nehtů – peeling (čistí, odstraňuje, hydratuje, vyživuje) – ošetření pokožky rukou luxusním krémem Hand Spa; O.P.I. – masáž – odmaštění nehtů – výživný a pěstící podlak – výživa nehtových kůžiček – nanesení tekutého hedvábí (ochranný štít pro vaše ruce)

MANIKÚRA PÁNSKÁ

dezinfekce – úprava tvaru nehtů – odstranění nehtových kůžiček a záděrek – zaleštění nehtů – ošetření nehtu výživnou bází - ošetření a vmasírování olejové kúry do nehtových kůžiček - masáž hydratačním krémem s parfemací pro muže

 

LAKOVÁNÍ

Výživný podlak – 2 vrstvy barevného laku – ochranný nadlak

 

MANIKÚRA P-SHINE

Péče o přírodní nehty. Péče je dvoufázová a skládá se ze speciální pasty a pudru, které se zalešťují do povrchu přírodního nehtu. P-shine dodává nehtům větší pevnost, pružnost a lesk. Nehet již není třeba dál lakovat.

 

GEL LAK MANIKÚRA

Dezinfekce – úprava tvaru nehtů – zatlačení a odstranění nehtových kůžiček a záděrek – odmaštění nehtů – lakování Gelcolorem zn. O.P.I. (podlak - barva - barva - nadlak) – výživa kůžiček (ošetření a vmasírování olejové kúry do nehtových kůžiček) – ošetření pokožky rukou krémem Hand!Spa, hydratačním mlékem O.P.I.

 

KVALITNÍ KOSMETIKA, LAKY, GEL LAKY

Používáme kosmetiku kvalitních a renomovaných světových značek Alessandro, OPI, Cuccio.

Kromě klasické manikúry, Spa a wellness manikúry a lakování laky O.P.I. (Nail Lacquer by O.P.I), nabízíme také lakování Gelcolory O.P.I., které zpevňují přírodní nehty a drží bez poškození mnohonásobně delší dobu.

 

GEL LAK

Používáme Gelcolor by O.P.I. Každá vrstva se vytvrzuje v O.P.I. LED lampě. Lak se odstraňuje speciální tekutinou. Nepoškozuje nehet. Vaše ruce vypadají přirozeně a upraveně. Na nehtech vydrží dle typu nehtů 2-3 týdny.

 

NEHTOVÁ MODELÁŽ

Modelaci nehtů provádíme pomocí pevnějších a pružnějších akrygelů. Gel je poté vytvrzen v UV lampě. Na závěr si můžete zvolit nejrůznější druhy zdobení (třpytky, pigmenty, kamínky, malování, rozpíjení, aj.). Nehtíky Vám upravíme dle Vašeho přání - rovný nehet, kulatý nehet, šikmý nehet, špičatý nehet, špičatý ostrý nehet, mandle).

Nabízíme:

 • Francouzská manikúra
 • Barevný gel
 • Malování
 • Razítka
 • Kamínky
 • Pigmenty
 • Třpytky
 • Rozpíjení
 • Barevné pigmenty
 • Kovové zdobení
 • Zdobící folie a pásky

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA

 • 3D ZDOBENÍ

3D reliéf, velmi kvalitní provedení, různé tvary.

 • SWAROVSKI KAMÍNKY

Kamínky Swarovski jsou drobné kulaté perličky a broušené kamínky. Díky své velikosti a kvalitě se třpytí mnohem více, než obyčejné kamínky.

Můžeme vsadit samostatně, nebo jako doplněk např. do středu kytičky. Fantazii a Vašim přáním se meze nekladou! :)

 • SWAROVSKI CRYSTAL PIXIE

Kamínky Swarovski Crystal Pixie je směs jemných krystalů, které Vám vykouzlí křišťálový lesk díky diamantovému prachu Swarovski.

Se Swarovski Crystal Pixie Vám vytvoříme úžasně zářivé zdobení na vašich nehtech.

Ukázky naší práce:

 

 

 

Doporučujeme!

ZÁBAL THERMASOFT – absolutní BOMBA pro zralou pokožku a velmi suché ruce

Samozahřívací jednorázová maska – hloubková péče o pokožku

100% přírodní složení (sójový extrakt, bambucké máslo, včelí vosk)

100% hygienický

 • Ideální k relaxaci v Pneuvenu

 

PARAFÍN

Používáme na teplé zábaly rukou.Tepelné parafínové zábaly mají hydratační, vyživující a omlazující účinky. Je velmi vhodný pro Vaše ruce a to v zimních i letních měsících. Parafínový vosk velmi dobře udržuje teplotu a tím dochází ke zlepšení krevního oběhu, otevření pórů pokožky a lepšího vstřebávání výživných látek. Pokožka pak působí zdravějším a svěžejším dojmem.